Tanulj meg jól játszani!
Gyerekszem
PEOPLE TEAM tábor gyerekszemmel

A 12 éves Beni megjárta a PEOPLE TEAM gamertáborát. Lássuk, milyen élményeket és barátokat szerzett a PT-ben!

Mi volt a legmeghökkentőbb dolog, amivel a PT-ben találkoztál?

Az Animal Cannibals.

Miért fontos a táborozás?

Hogy megismerkedjünk más gyerekekkel, és hogy új, életre szóló barátságokat kössünk.

Mit vársz egy igazán jó táborozástól?

Sok élményt, kalandot, izgalmat.

Mire voltál kíváncsi első alkalommal?

Mennyire lesznek szétesve a kollégiumi szobák.

Ha volt bármilyen gondod táborozóként, hogyan oldódott meg?

Nem voltak gondjaim.

Milyen barátságokat kötöttél a táborban?

Életre szólót.

Milyen PT-szekciókat próbáltál már ki? Hogyan és mit hasznosítottál ezekből?

A gamertábort. Mindent!

Vannak konkrét javaslataid a témákhoz?

Nincsenek. Esetleg annyi, hogy mielőtt idejössz, tanulj meg jól játszani.

Melyik választott témánál mi volt számodra a legfontosabb?

A számítógépek minősége/erőssége.

Mi jut eszedbe, ha azt mondom, Animal Cannibals: ennél is hangosabban!

Nagyon pacek volt.

Mókusok, színek, csapatok és tombolás?

Jó volt.

Jössz legközelebb is?

Naná, és természetesen OTTALVÓS leszek.

Mi volt a legmeghökkentőbb dolog, amivel a PT-ben találkoztál?

Az Animal Cannibals.

Miért fontos a táborozás?

Hogy megismerkedjünk más gyerekekkel, és hogy új, életre szóló barátságokat kössünk.

Mit vársz egy igazán jó táborozástól?

Sok élményt, kalandot, izgalmat.

Mire voltál kíváncsi első alkalommal?

Mennyire lesznek szétesve a kollégiumi szobák.

Ha volt bármilyen gondod táborozóként, hogyan oldódott meg?

Nem voltak gondjaim.

Milyen barátságokat kötöttél a táborban?

Életre szólót.

Milyen PT-szekciókat próbáltál már ki? Hogyan és mit hasznosítottál ezekből?

A gamertábort. Mindent!

Vannak konkrét javaslataid a témákhoz?

Nincsenek. Esetleg annyi, hogy mielőtt idejössz, tanulj meg jól játszani.

Melyik választott témánál mi volt számodra a legfontosabb?

A számítógépek minősége/erőssége.

Mi jut eszedbe, ha azt mondom, Animal Cannibals: ennél is hangosabban!

Nagyon pacek volt.

Mókusok, színek, csapatok és tombolás?

Jó volt.

Jössz legközelebb is?

Naná, és természetesen OTTALVÓS leszek.


AJÁNLOTT

Szívmelengető pillanatok

Gyerekszem
M. élményei: Legutóbb már harmadik éve voltam a PEOPLE TEAM gyerektáborában, és életemben összesen hat hetet töltöttem ott.…

Óriási húspogácsa

Gyerekszem
V. élményei: A szállás a táborban pöpecebb volt, mint amire számítottam. A szoba teljesen rendben volt. Az pedig,…

Nem ciki

Gyerekszem
E. élményei: Amikor először mentem táborba, mindenki kérdezte, hogy nem lesz-e honvágyam. Igazából nem, mert mindig arra figyeltem,…

Nyilván életveszély

Gyerekszem
S. L. élményei: 2025-ben a PEOPLE TEAM gyerektáborában voltam. Jó volt kipróbálni a kollégiumi életet, mert egy kicsit magunkra voltunk…

Friss

This will close in 21 seconds