Megtanultam programozni
Gyerekszem
PEOPLE TEAM tábor gyerekszemmel

Ági a PEOPLE TEAM (PT) új generációs táborában járt, és röviden összefoglalta, mit tapasztalt a kecskeméti nyári táborban.

„Két hetet töltöttem a PT-ben. Egyedül érkeztem, nem ismertem senkit, de könnyen be tudtam illeszkedni a társaságba annak ellenére is, hogy nem ottalvósként, hanem bejárósként táboroztam.

Egyszerűen tökéletes volt. A táborban megtanultam programozni, ami hasznos lehet a suliban. Minden este vicces volt, jól szórakoztunk, különösen az Animal Cannibals-koncert tetszett. Dróntáborba jelentkeztem, nagyon élveztem. Egyedül annak örültem volna, ha hamarabb kezdhettük volna a reptetést. A szabad programok és a játékterem nyitvatartása egybeesett, ez nem tetszett csak. Az ételek finomak voltak, a spagetti volt a kedvencem.

A PT-ben tapasztalatot szereztem, és úgy érzem, boldogabb lettem. Nem jártam még jobb táborban, az egész PT szívet melengető volt. Jövőre is szívesen jönnék.”

AJÁNLOTT

Hozz magaddal egy barátot!

Gyerekszem
A 11 éves Miki bejárósnak jelentkezett a PEOPLE TEAM nyári táborába. Nem egyedül ment a kecskeméti gyerekfesztiválra, mivel…

Friss

This will close in 21 seconds